فاز نخست مرکز خدمات‌رسانی به عشایر کوچنده حوزه شرق لار افتتاح شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

فاز نخست مرکز خدمات‌رسانی به عشایر کوچنده حوزه شرق لار افتتاح شد

انتشار: سه شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۰:۰۵ |
کد خبر: 18441 |
بازدید: 71 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فاز نخست مرکز خدمات‌رسانی به عشایر کوچنده حوزه شرق لار با حضور قائم مقام سازمان عشایر کشور، مدیرکل امورعشایر استان تهران و فرماندار شهرستان دماوند افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – شاهپور علایی، قائم مقام سازمان عشایر کشور در حاشیه افتتاحیه این مرکز خدماتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و عرض تبریک به مناسبت هفته دولت افزود: خدمت کردن به جامعه تولید کننده و زحمت کش عشایر یک نوع عبادت است.

وی ادامه داد: بازدیدی از مناطق وسیع منطقه عشایری حوزه لار انجام شد و به همت مدیریت امورعشایر استان تهران سطح خدمات به عشایر این منطقه وسیع، رضایت بخش است.

 قائم مقام سازمان عشایر کشور خاطرنشان کرد: با افتتاح این مرکز سطح خدمات به عشایر حوزه وسیع شرق لار افزایش می یابد. همچنین علایی نیز گفت: به منظور خدمات رسانی مطلوب به عشایر حوزه شرق لار این مرکز خدمات رسان در فاز نخست با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

سیروس نصیری، مدیرکل امور عشایر استان تهران در گفتگویی اظهار کرد: احداث شبکه برق و آب به وسعت ۲۵۰ متر، فنس کشی محوطه به وسعت ۵ هزار متر مربع، حصارکشی بطول ۱۸۰ متر و همچنین بازسازی انبار به وسعت ۹۰ متر مربع از آخرین اقدامات انجام شده در این مرکز است.

دماوند۱

وی ادامه داد: قرار است با همکاری فرمانداری شهرستان دماوند تیم های پزشکی، دامپزشکی و همچنین عرضه سوخت فسیلی در این مرکز به عشایر حوزه لار ارائه شود و با افتتاح کامل این مرکز خدمات رسان، ۲۵۰ خانوار عشایری از خدمات این مرکز بهره مند می شوند.

مدیرکل امور عشایر استان تهران خاطرنشان کرد: به منظور خدمات به عشایر حوزه لار یک مرکز خدمات رسان نیز در مرکز این دشت عشایری افتتاح شده است و در فصل ییلاق خدماتی به عشایر داده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>