مداحان جزو اقشار تأثیرگذار جامعه هستند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

مداحان جزو اقشار تأثیرگذار جامعه هستند

انتشار: سه شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۹:۳۲ |
کد خبر: 18440 |
بازدید: 89 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: جلسه کانون مداحان شهرستان پیشوا در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری پیشوا – در این جلسه که با حضور حجت‌ الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد، رئیس شورای هیآت مذهبی و رئیس کانون مداحان درباره موضوعات مربوطه به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

حجت الاسلام منتظری اظهار داشت: با وجود تشکلی مانند کانون مداحان، ما شاهد هم افزایی فعالیت مداحان و انسجام برنامه های آن در مناسبت های مذهبی هستیم.

وی افزود: گسترش فعالیت آموزشی ویژه مداحان یکی از بخش های درخشان این کانون در کارنامه فعالیتش است و معتقدیم مداحان جزو اقشار تأثیرگذاری هستند که می توانند نقش بسیار مثبتی در توانمندسازی فرهنگی جامعه و مواجهه با آسیب های اجتماعی داشته باشند.

در ادامه این دیدار که در سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد، اعضای کانون مداحان این شهرستان نقاط قوت و ضعف فعالیت های مداحان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>