حضور فرماندارورامین در برنامه زنده تلویزیونی سفرنامه | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

حضور فرماندارورامین در برنامه زنده تلویزیونی سفرنامه

انتشار: دوشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۲۶:۴۶ |
کد خبر: 18424 |
بازدید: 73 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: در پنجمین روز از هفته دولت برنامه زنده تلویزیونی سفرنامه صبح امروز با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار و دیگر مسوولان در نمایشگاه دستاوردهای دولت پخش شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرماندرای ورامین – محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین به مناسبت هفته گرامیداشت دولت در برنامه زنده تلویزیونی سفرنامه حضور یافت.

وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهرستان ورامین مبدا قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ است و مردم آن در تمامی صحنه ها قبل و پس از آن و درشکل گیری این نظام نقش آفرین بوده و حماسه های زیادی را خلق کرده اند و امروز نیز ورامین میزبان بیشترین شهدای مدافع حرم می باشد.

وی با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم مرهون خون هزاران شهید گرانقدراست گفت: مردم داری، روحیه ساده زیستی، ویژگی های اخلاقی پسندیده و نظم و قانون‌گرایی از مهمترین ویژگی های شخصیتی شهیدان بزرگوار بوده است که باید الگوی مدیران و کارمندان دولت نیزباشد.

فرماندار ورامین در این حضور ضمن معرفی شهرستان، اقدامات دولت تدبیر و امید را در شهرستان تشریح کرد و ظرفیت ها ؛ توانمندی ها و قابلیت های شهرستان ورامین در حوزه های مختلف را معرفی نمود.

در این برنامه تلویزیونی ورزشکاران، کشاورزان ، بانوان فعال حوزه صنایع  شعرا و افراد صاحب نام در عرصه های مختلف شهرستان نیز حضور داشتند که از آنها تقدیر به عمل آمد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>