تخصیص مالی ۷۵۶ میلیارد تومانی ورزشی تا ۱۰ روز آینده به استان تزریق می شود | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تخصیص مالی ۷۵۶ میلیارد تومانی ورزشی تا ۱۰ روز آینده به استان تزریق می شود

انتشار: دوشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۲۶:۳۱ |
کد خبر: 18423 |
بازدید: 90 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در جمع مدیران ورزشی شهرستان های گرمسارو ارادان گفت: تا ۱۰ روز آینده تخصیص های مالی خوبی در بخش حوزه مالیات بر ارزش افزوده و سهم ورزش کشور به مبلع هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان به وزارت ورزش و جوانان اختصاص پیدا خواهد کردو سهم استان های نیز حدود ۷۵۶ میلیارد تومان به مراکز استان ها تزریق و شارژ مالی خواهد شد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین –  امروز جلسه بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرستان های گرمساروآران با حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان ، نمیانده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان های گرمسارو ارادان در محل سالن جلسات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه سید علی آقازاده؛ معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبر افزود: در هفته دولت امسال در حوزه پروژه های شهری در کشور بیش از ۱۳۰ پروژه با اعتباری حدود ۱۵۰ میلیارد تومان به مرحله بهره برداری قرار گرفته است .

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه به خدمات این وزارتخانه در بخش جوانان و افزایش میزان وام ازدواج از ۳ میلون به ۱۰ میلیون تومان از سال ۹۲ تا به امروز اشاره کردو گفت: در چند سال گذشته بیش از ۱۰ هزارمیلیارد تومان به زوج های جوان وام ازدواج از بانک های مختلف پرداخت شده است که این میزان در سال ۹۲ تنها ۲هزار میلیارد تومان بوده است .

آقازاده از افزایش میزان ایجاد سمن ها به ۱۰ هزار سمن تا پایان سال خبردادو افزود: در برنامه های وزارت ورزش و جوانان به دنبال افزایش میزان ایجاد سمن ها به تعداد ۱۰ هزار سمن تا سال ۱۴۰۰ هستیم .

وی در ادامه از برنامه این وزارتخانه برای حضور مدیران جوان در سمت های مدیریتی در کشور خبردادو اظهارداشت: میزان سنی مدیران در استان ها وشهر های مختلف کشور در سیستم وزارت ورزش و جوانان ۵ تا ۸ سال کاهش داشته است .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان: تزریق مالی به پروژه های نیمه تمام ورزشی آرادان و گرمسار

در ادامه این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو ارادان در مجلس شورای اسلامی به هماهنگی کشوری برای پوشش رسانه ای زنده جشنواره بین المللی اقوام ایران در قالب نواها و بازی های بومی و محلی در تاریخ های ۱۷ و ۱۸شهریور ماه خبرداد و افزود: حضور چند کشرخارجی همچون گرجستان، عراق و چندکشور همسایه دیگر که دارای فرهنگ غنی است در حال رایزنی است.

کاتب خواستار توجه به تکمیل پروژه استادیوم ۵ هزار نفری گرمسار و اتمام آن تا پایان سال و دستور اکید وزیر بابت این موضوع اشاره کردو افزود: در جشنواره اقوام گرمسار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و وزیر ورزش و جوانان در روز های جداگانه حضور خواهند داشت .

وی در ادامه خبر از اتمام پروژه چمن ورزشی شهرستان آرادان تا پایان سال را اعلام کرد .

رئیس فدراسیون  ورزش های روستایی و عشایری کشور: حضور۱۵ استان  کشور در جشنواره بین المللی اقوام گرمسار

در ادامه این جلسه غلامرضا جعفری؛ رئیس هیئت روستایی و عشایری از درجه بین المللی برگزاری جشنواره اقوام شهرستان گرمسار خبر دادو افزود: حضور کشور گرجستان در جشنواره اقوام که قرار است ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه در گرمسار برگزار شود قطعی شده است و این کشور در تیمی ۲۰ نفره به گرمسار و ایران اسلامی سفر خواهند کرد .

جعفری در ادامه از حضور ۱۵ استان کشور در چهارمین جشنواره اقوام در قالب نواها و بازی های بومی و محلی خبردادو افزود: حمایت از ورزش بومی و روستایی و به نوعی معرفی قابلیت های اقوام از برنامه های این جشنواره است .

در ادامه این جلسه داریوش طاهری، فرماندار گرمسار و افشار نادری فرماندارآرادان خواستار توجه به افزایش حوزه سخت افزاری ورزش و جوانان شدند و بیان داشتند: با افزایش امکانات و سرانه ورزشی می توانیم باعث پر نمودن اوقات ورزشی و خالی نوجوانان و جوانان شویم که این بستر کاهش آسیب های اجتماعی را به همراه خواهد داشت .

در ادامه نیز حجت الا اسلامآرامی امام جمعه گرمسار و شریفی نیا امام جمعه آرادان به ضرورت توجه به ورزش به خصوص در حوزه جوانان و روستا ها با افزایش خانه های ورزش روستایی تاکید کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>