دختر دارت انداز گرمساری جهانی شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

دختر دارت انداز گرمساری جهانی شد

انتشار: یکشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۷:۲۱ |
کد خبر: 18402 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: شب گذشته با اعلام رسمی لیست اعزامی تیم ملی دارت برای مسابقات جهانی دارت نام دختر قهرمان گرمساری خوش درخشید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین  – مهشاد عوض زاده؛  درات انداز قهرمان گرمساری و عضو تیم ملی  رد گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گرمسارآنلاین با اعلام این خبر افزود: در  مسابقات یک ساله دارت کشور بسیاری از دارت اندازان با قهرمانی در مسابقات  رنکینگ و مسابقات کشوری و تورنمت ها خود برای  حضور در  لیست چهار نفره تیم ملی دارت برای مسابقات جهانی آماده  می کنند و تلاش  براین دارند  تا با کسب  مقام های برتر جزء نخبه های اعزامی دارت کشور باشند .

 عوض زاده  در ادامه از حضور در لیست چهار نفره نهایی تیم ملی دارت برای مسابقات جهانی ژاپن خبرداد و گفت: این مسابقات در رنکینگ کاملا اختصاصی و جهانی اوایل مهرماه در شهر کوبه ژاپن با حضور کشور های صاحب نام دارت جهان برگزار می شود

وی در ادامه از آمادگی کامل خود برای مسابقات و تلاش های مربیان بومی همچون محمد حسین فاضلی و  مربی کشوری اش  مومنی تاکید کردو اظهارداشت: من  هنوز یک سال نیست که به جمع دارت اندازان کشوراز گرمسار رسیدم و فکر می کنم پشتکار  بالا در حوزه  این ورزش و تمرین ها زیاد و  وجود امکانات سخت افزاریو نرم افزاری در مهد دارت  استان و کشور یعنی گرمسار به این  مقام رسیدم .

 این دختر دارت انداز  قهرمان گرمساری از برنامه ریزی برای حضور قدرتمندانه در این مسابقات که  بسیار برای دارت اندازان جهان اهمیت دارد خبرداد .

لازه به ذکر استامیرعلی میرزایی از استان تهران ، دنیز هشتبران از استان تهران و  مهشاد عوض زاده از استان سمنان پس از یک سال رصد نوجوانان دارت انداز کشور و برگزاری  ۱۰ اردوی آمادگی و تدارکاتی، برای حضور در مسابقات جهانی ژاپن ۲۰۱۷ انتخاب شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>