تغییر نام شورای شهر، به تهران، ری و تجریش نتایج ارزنده ای برای" ری" به دنبال دارد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تغییر نام شورای شهر، به تهران، ری و تجریش نتایج ارزنده ای برای” ری” به دنبال دارد

انتشار: یکشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۷:۰۷ |
کد خبر: 18401 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: تغییر نام شورای شهر تهران به شورای شهر تهران، ری و تجریش به نفع مردم است و نتایج مفید و ارزنده ای به دنبال دارد که در ماههای آینده شاهد آن خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری شهرستان ری – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: اضافه شدن نام ری به شورای شهر تهران یکی از موفقیت هایی بود که برای انجام آن دو سال تلاش کردیم.

وی افزود: طبق قانون همه شهرها باید شورا داشته باشند و ری چون شورای مستقل ندارد و زیرنظر شورای شهر تهران است می بایستی نام ری نیز در شورای تهران قید می شد که متاسفانه اعضای شورای چهارم با این موضوع مخالفت می کردند و پس از دو سال توانستیم این خواسته مردم ری را محقق کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان ری بیان کرد: در مراسم تحلیف شورای اسلامی پنجم نام ری قید نشده بود که من اعتراض کردم و تصحیح شد و از آن پس در اخبار و همه برنامه ها اسم شورا کامل و به صورت شورای شهر تهران، ری و تجریش عنوان می شود.

جمالی پور با بیان اینکه این تغییر به نفع مردم است، گفت: همه اعضای شورای پنجم با موضوع تغییر نام شورا موافق هستند و نگاه ویژه ای به شهرری دارند و در ماه های آینده نتیجه مثبت این تغییر را خواهیم دید.

جمالی‌پور در ادامه با بیان این‌که نوع مدیریت شهری کنونی ری به نفع مردم نیست، گفت: معتقدم که خدمات رساندن شهرداری تهران به ری خلاف قانون است. به زودی نامه‌ای را خدمت وزیر کشور ارسال و استمداد خواهم کرد که ایشان برای شفاف شدن وضعیت کار و مدیریت در حوزه مدیریت مرکزی شهرستان ری ورود کنند و تصمیم بگیرند.

وی افزود: شهرداری منطقه ۲۰ با توجه به ظرفیت و توان و وظایفی که در ساختار برایش تعیین شده است، اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است اما مشکلات از ساختار سرچشمه می‌گیرند و ساختار باید تغییر پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>