گلخانه ۵۰ هزارمترمربعی تولید خیار در پیشوا بهره برداری شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

گلخانه ۵۰ هزارمترمربعی تولید خیار در پیشوا بهره برداری شد

انتشار: یکشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۶:۳۹ |
کد خبر: 18399 |
بازدید: 76 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: همزمان با افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان پیشوا، گلخانه ۵۰ هزارمترمربعی تولید خیار با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- این مراسم صبح امروز محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا، سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی و ا…بخش حبیبی معاون امور عمرانی و سیدعابد سلیمانی مسئول حراست فرمانداری، احمد ملایری بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران ادارات برگزار شد.

این گلخانه که در روستای قلعه سین واقع گردیده با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال احداث و برای ۲۵ نفر زمینه اشتغال فراهم کرده است.

فرماندار پیشوا در حاشیه مراسم بهره برداری از این گلخانه گفت: خوشبختانه در این شهرستان فرهنگ زراعت به خوبی حاکم است و مردم این منطقه کشاورزی را همگام با اصول روز دنیا به پیش می برند.

محمدی افزود: برای حمایت از بخش کشاورزی چاره ای جز راه اندازی پایانه صادراتی نداریم، زیرا که محصولات کشاورزی این منطقه همزمان با سایر نقاط کشور به دست می آید و این مسئله، کشاورز را در فروش محصولات خود با مشکل روبرو می کند.

وی در پایان افزود: از آنجا که معیشت مردم منطقه در گروی بخش کشاورزی است، تمام توان خود را برای حمایت از این بخش به کار گرفته ایم و امیدواریم با راه اندازی هر چه سریعتر پایانه صادراتی بتوانیم با حذف واسطه ها، راهی ایجاد کنیم تا حاصل دسترنج کشاورزان نصیب خود آنان شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>