خدمت به مردم و اعمال قانون دو بال توسعه کشور هستند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

خدمت به مردم و اعمال قانون دو بال توسعه کشور هستند

انتشار: شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۹:۵۸ |
کد خبر: 18382 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: برای پیشرفت و آبادانی کشور و عبور از شرایط سخت و بحرانی، باید خدمتگذاری و توجه به قانون را سرلوحه کار خود قرار بدهیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین افتتاحیه پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ری، با گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) و شهدا، گفت: همه مردم، تشکل ها، احزاب، جریانهای سیاسی، اصحاب رسانه و همه اقشار با سلایق سیاسی مختلف در خلق حماسه باشکوه در انتخابات ۲۹اردیبهشت مشارکت و نقش آفرینی کردند.

وی افزود: در چهار سال گذشته در شهرستان ری آرامش و انسجام خوبی حکمفرما بود و صدای دوگانگی از هیچ تریبونی شنیده نشد. ائمه جمعه با ما هم نوا و کمک حال بودند و هدایت می کردند و همچنین نیروهای انقلابی، انتظامی، امنیتی، اطلاعاتی و شورای تامین همه یکصدا و همراه بودند و در حل مشکلات مردم همکاری کردند که بابت ایجاد این فضای همدلی خداوند را شاکرم.

فرماندار ویژه ری با بیان اینکه قیامدشت به شهر تبدیل شد، تصریح کرد: مردم قیامدشت قدردان وزیر کشور هستند به خاطر عنایت ویژه ای که به این منطقه داشته اند. از امروز یک شهر به شهرستان ری اضافه شد.

جمالی پور با اشاره به اینکه ری نماینده مستقل در مجلس شورای اسلامی ندارد، گفت: حق مردم ری است که دو نماینده داشته باشند بلکه به این طریق حق مردم انقلابی ری احقاق شود.

وی خدمتگذاری و اعمال قانون را دو بال توسعه کشور دانست و تصریح کرد: همه باید خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم  چراکه خدمت به مردم و اعمال قانون از عناصر پیشرفت و آبادانی کشور و عبور از شرایط سخت و بحرانی است.

معاون استاندار تهران ادامه داد: امروز کشور ما در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد و باید عزم خود را جزم کنیم و برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در جهت تولید ملی و ایجاد اشتغال تلاش نماییم.

جمالی پور افزود: انسجام و وحدت ملی برای تحقق پیشرفت و توسعه جامعه لازم و ضروری است و اگر همه ظرفیتها و پتانسیل ها در کنار هم بدون داشتن انسجام و وحدت ملی قرار بگیرند پیشرفت چشمگیری نخواهیم داشت.

وی با اشاره به برخی اختلافات و رفتارهای غیرمعقول بیان کرد: وجود این اختلافات در عرصه اجتماعی و سیاسی ضربات جبران ناپذیری را به اعتماد مردم وارد می‌کند که نتیجه آن عقب افتادگی سیاسی در کشور است.

فرماندار ویژه ری با بیان اینکه نقد منصفانه برای اصلاح امور ضروری است، ادامه داد: نقد سازنده بسیار مطلوب و خوب است اما باید از رفتارها و عواملی که به وحدت و انسجام ملی آسیب می‌زنند پرهیز کنیم  و هر چقدر یکصدا باشیم شاهد توسعه اقتصادی در کشور خواهیم بود.

آئین افتتاحیه پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ری با حضور محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرنات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش، معاونین فرمانداری، بخشداران، شهرداران، اعضای شورای پنجمین دوره شوراهای شهر و روستای شهرستان ری در سالن اجتماعات فدرک در مجتمع فاطمه الزهرا شهرری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>