افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴ ساله دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴ ساله دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه

انتشار: شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۹:۰۶ |
کد خبر: 18381 |
بازدید: 144 views |
بدون دیدگاه


فیروز۱

فیروزکوه – ابتکارورامین: مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار، اعضای شورای تأمین شهرستان و روسای ادارات مختلف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری فرماندار شهرستان، اعضای شورای تأمین شهرستان و روسای تمام ادارت شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان به همراه فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان از غرفه‌های ادارات مختلف بازدید کردند و روسای ادارت به ارائه گزارش علملکرد خود در ۴ سال قبل پرداختند.

نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که ما مسئولین بدهکار مردم هستیم، گفت: هر چه توان بگذاریم و هر چه پروژه تعریف کنیم و هر چه کار و تلاش کنیم باز هم بدهکار مردم هستیم؛ مردم جلوتر از ما حرکت می‌کنند؛ باید خود را برای کار و تلاش مضاعف آماده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: وای به روزی که من به عنوان مسئول به جایی برسم که از خود راضی باشم؛ هر روز باید در کار و فعالیت تحول ایجاد شود؛ هر روز باید برای خود کار نو تعریف کنیم؛ ما از خط استاندارد بسیار فاصله داریم یعنی به جایی برسیم که خدمات ما با مطالبات مردم برابر باشد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اقدامات انجام شده در این دوره، تصریح کرد: نباید به این امور بسنده کرد؛ بیش از این باید فضای کار و فعالیت را فراهم کرد؛ سعی کنیم به روزمرگی نیفتیم.

وی اشاره داشت: حسن نمایشگاه در این است که مسئولین آمارها را تهیه کنند و به نواقص و معایب پی ببرند و در جهت رفع آنها تلاش کنند؛ بعد از نمایشگاه باید بدانیم از کجا آغاز کنیم و برای اقدامات برنامه تعریف کنیم؛ همچنین مردم از اقداماتی که در شهرستان انجام شده آگاه می‌شوند و این امید به زندگی را در مردم تقویت می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>