مراسم بزرگداشت روز پزشک در شهرستان پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

مراسم بزرگداشت روز پزشک در شهرستان پردیس برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۴۷:۳۸ |
کد خبر: 18366 |
بازدید: 87 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: مراسم گرامیداشت روز پزشک در شهرستان پردیس با حضور مرتضی حیدری فرماندار، توسلی امام جمعه، رئیس شبکه بهداشت و جمعی از پزشکان شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – فرماندار پردیس در ابتدا ضمن تبریک روز پزشک به حاضرین و قدردانی از زحمات پزشکان و پرسنل شبکه بهداشت گفت: مردم در سخت ترین شرایط به شما مراجعه می کنند و شما را بعد از خداوند متعال تنها پناه خود می دانند و این شاید برای شما تکراری باشد اما حس امید و زندگی را در مردم ایجاد می کند.

حیدری با اشاره به اینکه شهرستان پردیس تازه تاسیس است و همه چیز در اول راه قرار دارد افزود: تشکل شما پزشکان و تبادل نظر و هم اندیشی افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند می تواند زیربنای مناسبی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان پایه ریزی کند و افکار قشر تحصیل کرده و خوش فکر، چراغ راه مسئولان در حرکت به سمت پیشرفت خواهد بود.

وی ضمن قدردانی از رئیس شبکه بهداشت شهرستان به دلیل فعالیت های ارزنده در راستای ارتقای سطح سلامت مردم خاطر نشان کرد: وجود ۱۸۰ پزشک در شهرستان نشان از امنیت و آرامش مردم در حوزه سلامت است و کمبودهایی نیز وجود دارد که می توان با استفاده از همکاری و تعامل، تشکیل نهادهای مدنی در این حوزه و سرمایه گذاری بخش خصوصی این مشکلات را برطرف کرد.

فرماندار پردیس با اشاره به ظرفیت های شهرستات افزود: پردیس دارای مسیرهای دسترسی مناسب به تهران بوده و از آب و هوای خوبی نیز برخوردار است که در کنار این دو خصوصیت جمعیتی را در خود جای داده که هر لحظه بیشتر می شوند و نیاز به ارائه خدمات بیشتری دارند که همه این عوامل فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاری به خصوص در بخش فرهنگی، رفاهی و سلامت فراهم آورده است.

در ادامه حسن خیرخواه رئیس شبکه بهداشت شهرستان گزارشی از اقدامات یکساله این شبکه ارائه کرد و در پایان از پزشکان حاضر و پرسنل شبکه بهداشت قدردانی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>