کلنگ کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) شهر دماوند به زمین خورد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

کلنگ کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) شهر دماوند به زمین خورد

انتشار: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۲۰:۳۴ |
کد خبر: 18365 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: همزمان با آغاز هفته دولت، کلنگ کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) شهر دماوند با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان با حضور فرماندهی انتظامی شرق استان تهران به زمین خورد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار عبدالرضا ناظری، فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران روز پنج شنبه در آیین کلنگ زنی احداث کلانتری مسکن مهر امام رضا(ع) که با حضور مسئولان شهری و شهرستانی در محل اجرای پروژه برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکریم که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه توسعه کمی و کیفی ناجا، امروز یکی از مهم ترین ارکان های بزرگ نیروی انتظامی هستیم.

وی با بیان اینکه هدف مهم نیروی انتظامی ارتقا آرامش مردم و خدمت رسانی به آنان است، بیان کرد: یکی از اقدامات این نهاد امنیتی، علی رغم محدودیت های موجود، استقرار کلانتری در شهرک های تازه احداث است که با پشتیبانی نیروهای کل مسلح اقدامات موثری برداشته شد.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: امروز وظیفه ماست تا با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این مسیر گام برداریم چرا که مردم به ناجا اعتماد دارند.

سردار ناظری ادامه داد: با وجود استقرار ۹ واحد کلانتری و پاسگاه در سطح شهرستان دماوند، امروز ساکنان شهرک های تازه احداث شده تقاضای احداث یک مکان امنیتی را دارند که این مهم در دستور کار است.

وی خاطرنشان کرد: در مسکن مهر پردیس، پاکدشت و پیشوا نیز چند کلانتری احداث شده و امیدواریم، با همکاری وزارت راه و شهرسازی کلانتری مسکن مهر شهرستان هر چه زودتر ساخته شود و مورد بهره برداری قرار گیرد؛ اگر چه باید تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی قبل از اسکان مردم در منطقه احداث شود.

**دولت به مسکن مهر دماوند توجه ویژه داشته است

همچنین ناصر محمودی فرد، فرماندار شهرستان دماوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهید رجایی و باهنر، اظهار کرد: محل احداث شهرک مهر امام رضا (ع) شهرستان دماوند در گذشته یک منطقه طبیعی و دارای محیط سبزی از درختان بود که به دلیل مناسب نبودن مکان احداث، از اتفاق کنونی راضی نیستیم ولی در حال حاضر با استقرار واحد های مسکونی، بهتر است تمامی امکانات در اختیار شهروندان مستقر در مسکن مهر قرار گیرد که یکی از مهم ترین خدمات امنیت است.

محمودی فرد افزود: دولت با وجود محدودیت های مالی، توجه ویژه ای به مسکن مهر دماوند داشته است که امیدواریم این اقدام شایسته در جهت صیانت از مردم صورت گیرد و بتوانیم به توسعه امنیت در شهرستان کمک کنیم.

۷۰۰ میلیون تومان برای احداث کلانتری مسکن مهر دماوند اختصاص یافت

سردار یحیی محمودزاده، معاون مهندسی ناجا ویژه شرق استان تهران در این مراسم به دو نعمت مهم خداوند متعال اشاره کرد و گفت: اولین نعمت هوایی که از آن استفاده میکنیم و دوم نعمت امنیت است که کشورهای اطراف ما از نداشتن این آن محروم بوده اما مردم ما از این مهم بهره مند هستند.

محمودزاده با بیان اینکه این نعمت برپایه مردم و تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی استوار است، گفت: تا زمان که اتحاد بین مسئولان برقرار باشد، امنیت و آرامش در کشور حفظ می شود، چه بسا در جایی امنیت وجود دارد ولی عدم اتحاد مسئولان باعث سلب آرامش می شود؛ مردم نیز از اتحاد مسئولان خشنود خواهند بود که یکی از این همکاری ها، تعامل وزارت راه و شهرسازی با نیروی انتظامی است.

سردار محمود زاده همچنین به کلنگ زنی ساختمان ستاد ویژه انتظامی شرق استان تهران، کلانتری ۱۱ قرچک و کلانتری ۱۳ شهید بهشتی در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها در مجموع در ۶ هزار و ۳۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

وی به احداث کلانتری مسکن مهر امام رضا (ع) در دماوند اشاره و بیان کرد: این پروژه در ۶۰۰ متر مربع با در نظر گرفتن ساختمان اصلی، ساختمان ورودی و محیط بیرون کلانتری با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان ظرف مدت هفت ماه احداث می شود و امیدواریم با همکاری مردم و خیرین در نقاطی که کلانتری وجود ندارد، اقدام به ساخت نموده و زمینه امنیت را افزایش دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>