موانع اداری صنعتگران در شهرک صنعتی قرچک مرتفع شود | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

موانع اداری صنعتگران در شهرک صنعتی قرچک مرتفع شود

انتشار: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۵:۳۲ |
کد خبر: 18364 |
بازدید: 77 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: با مرتفع شدن موانع و مشکلات اداری که بر سر راه صنعتگران وجود دارد بزرگترین شهرک صنعتی کشور را خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – مسعود مرسلپور در حاشیه بازدید علی یزدانی، معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت، از شهرک صنعتی قرچک طی سخنانی اظهار داشت: آغاز هفته دولت را به همه دولت‌مردان تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم همه مردان دولت تمام تلاش خود را به کار گیرند تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر به من مردم خدمت کنیم.

مرسلپور در ادامه افزود: بازدید امروز معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت برای همه کارگران و صنعت گران زحمتکش این شهرستان بسیار دلگرم کننده است و امیدواریم در آینده ای نزدیک با پیشرفت چشمگیر و روزافزون این شهرک صنعتی روبرو باشیم.

وی در ادامه بیان داشت: مطلب بسیار مهمی که باید اعلام کنیم این است که استقبال صنعتگران از شهرک صنعتی بسیار خوب و چشمگیر بوده است و باید همگی تلاش کنیم تا مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنعتگران برداشته شود تا این عزیزان بتوانند با فراغ بال و آرامش بتوانند خدمت کنند.

فرماندار قرچک بیان داشت: در حال حاضر با توجه به استقبال بی نظیر از شهرک صنعتی زمین جهت ارایه به صنعتگران موجود نیست و باید روند اداری را آسان کنیم که صنعتگر مورد اذیت و آزار قرار نگیرد.

مرسلپور در پایان گفت: اگر مشکلات و موانع موجود در شهرک صنعتی حل شود شهرک صنعتی جزو بزرگترین شهرکهای صنعتی کشور خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>