شوراها از حاشیه دوری کنند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

شوراها از حاشیه دوری کنند

انتشار: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۰:۲۸ |
کد خبر: 18363 |
بازدید: 80 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندارگرمسار گفت:شوراهای شهر وروستا که منتخبین ملت هستند باید در برنامه های کاری خود دوری از حاشیه را در اولویت قرار دهند و هیچ گاه بدون برنامه ریزی حرکت نکنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار افزود:شوراها باید حلقه اتصال بین مردم و دولت  باشند و زا این بدنه که صاحبان اصلی این انقلاب هستند فاصله نگیرند .

فرماندار گرمسار اظهارداشت: اولویت اصلی را که همه اعضا شورا بایستی به آن توجه نمایند و سرلوحه کارشان قرار بدهندانسجام، وحدت، همگرایی و هم پوشانی است که لازمه کار شوراست

 وی افزود: مردم انتظار دارند در شهر نشاط اجتماعی ایجاد شود از همین رو اعضای جدید شورا باید برای این کار برنامه‌ریزی کنند تا کالبد شهر تغییر پیدا کند.

 طاهری  تاکید کرد: فرصت های بسیار خوبی در اختیار اعضای شورای اسلامی و شهرداری است که می توانند از این فرصت علاوه بر ورود و توجه به حوزه عمران شهری، به مسائل اجتماعی، فرهنگی و خودکفایی و رفع مشکلات شهروندان ورود پیدا کنند.

 فرماندار گرمسار ایجاد محیط های سالم و امن را  از نیازهای اصلی شهر برشمردو گفت: شورا باید با تشکیل اتاق فکر و حلقه های مشورتی از تجربه و اطلاعات افراد تحصیلکرده و نخبگان در حوزه های مختلف بدرستی استفاده نماید، همچنین شورا می تواند از ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در شهر وجود دارد برای سرمایه گذاری، کسب درآمد پایدار و دیگر موارد در راستای توسعه و عمران شهری نهایت استفاده را ببرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>