رأی بالای مجلس به وزرای پیشنهادی نشان از همدلی ارکان نظام دارد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

رأی بالای مجلس به وزرای پیشنهادی نشان از همدلی ارکان نظام دارد

انتشار: چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۳:۵۶ |
کد خبر: 18347 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت : رأی بالای مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی نشان از همدلی ارکان نظام در دستیابی به پیشرفت و توسعه کشور دارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – دکتر سید حسین نقوی حسینی روز چهارشنبه در آئین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان ورامین که در محل سالن همایش های دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ورامین برگزار شد اظهار کرد: دولت دوازدهم با رأی بالای مردم انتخاب شد و نمایندگان مجلس نیز با رأی اعتماد به وزرا نشان داد که برای دست یابی به اهداف نظام با دولت همراه است.

وی افزود : همراهی دولت ، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه پشت سر رهبر معظم انقلاب باعث می شود که بسیاری از اهداف نظام به درستی محقق شده و خدمات شایسته ای به مردم ارائه شود.

وی تصریح کرد: رأی بالای مجلس شورای اسلامی به وزرایی نظیر وزیر دفاع ثابت کرد که ملت ایران در حوزه دفاع ، با تمام وجود وارد میدان شده و از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کند.

نقوی اظهار کرد: رأی بالای نمایندگان مجلس شورای اسلایم به وزرای اقتصاد و امور خارجه نشان داد که مذاکره ، گفتگو و توجه به اقتصاد کشور در اولویت های اصلی جامعه قرار دارد.

وی با اشاره به آغاز به کار اعضای شورای اسلامی در سراسر کشور گفت: فصل جدیدی از خدمت رسانی به مردم از سوی دولت و شورای اسلامی آغاز شده و باید در این ابتدای راه ، با قدرت و صلابت حرکت کرده و به پیشرفت های عالی دست یافت.

نماینده مردم ورامین ، قرچک وپیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که استان تهران بیش از ۱۷ میلیون نفر جمعیت دارد اظهار کرد: برخی از شهرستان ها نظیر ورامین ، قرچک و پیشوا بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد در حالی که استانی مانند ایلام تنها ۳۲۰ هزار نفر جمعیت داشته و سه نماینده در مجلس داشته و استاندار دارد.

نقوی گفت : برخی از شهرستان ها در کشور ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد در حالی که برخی از روستاهای جنوب شرق استان تهران بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و با دهیار اداره می شود.

وی افزود : دولت یازدهم با بیان این که در تقسیمات کشوری افراط هایی صورت گرفت ، به این مقوله به طور جدی ورود پیدا نکرد ولی با آغاز به کار دولت دوازدهم ، این موضوع در دستور کار قرار گرفته و باید از این فرصت به منظور ارتقاء جایگاه منطقه به سمت استان استفاده کرد.

نقوی تأکید کرد: دست یابی به این هدف جز با همت ، تلاش و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و روستا میسر نمی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>