شوراها نماد مردم سالاری در کشور هستند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

شوراها نماد مردم سالاری در کشور هستند

انتشار: چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۲:۵۱ |
کد خبر: 18345 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: شوراها نماد مردم سالاری در کشور هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – مسعود مرسلپور در مراسم تحلیف و شروع به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان قرچک که در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت وصلت دو معصوم آسمانی حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا به همه مردم شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: درود می فرستم به همه شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص شهیدان رجایی و باهنر که هرچه را هم اکنون داریم و از آن ها بهره می‌گیریم از برکت خون شهدا ناشی می‌شود.

مرسلپور با بیان اینکه در حال حاضر شاهد اجرای یک بند از بندهای قانون اساسی در شهرستان هستیم گفت: شورا ها نماد مردم سالاری در کشور هستند و این مردم هستند که تعیین می‌کنند که چه کسی به عنوان رییس جمهور و اعضای شورای شهر انتخاب شوند و وزرا نیز که توسط منتخبین مردم انتخاب می‌شوند با رای و نظر مردم انتخاب می‌شوند.

 قر

فرماندار شهرستان قرچک گفت: در این دولت مبنا بر این است که مردم بر مردم خدمت کنند و از نیروهای مردمی به طور کامل و به نحو احسن استفاده شود و این عالیترین شکل یک دولت و نظام است که مردم در همه کارها و امور کشور مقمر ثمر باشند.

مرسلپور در پایان گفت: هرچقدر شورا ها در عملکرد خود قوی عمل کنند وضعیت عمرانی شهر و روستا ها بهتر خواهد شد و امیدواریم بیش از پیش رشد و پیشرفت شهر را شاهد باشیم.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>