تجارب اعضای شورای گذشته باید چراغ راه اعضای جدید باشد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تجارب اعضای شورای گذشته باید چراغ راه اعضای جدید باشد

انتشار: چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۲:۰۴ |
کد خبر: 18344 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: فرماندار ویژه شهرستان ری عملکرد شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران بخش کهریزک را در چهار سال گذشته مفید و مثبت ارزیابی کرد و گفت: تجارب اعضای شورای گذشته باید آموزه و چراغ راه اعضای جدید باشد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری ری – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری عصر سه شنبه در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مدیریت روستایی و شهری بخش کهریزک( شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران) گفت: اعضای شورای چهارم شهر و روستا بخش کهریزک به رغم تمام محدودیت ها و تنگناهای اقتصادی دولت با همدلی و انسجام در جهت مشکلات مردم تلاش کردند و توانستند بسیاری از نیازهای مردم و محرومیت های این بخش را در شهرها و روستاها مرتفع سازند.

فرماندار ری، با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید روحیه خدمت رسانی به مردم و اخلاق مداری داشته باشند اظهار داشت: شوراهای اسلامی پل های ارتباطی میان مردم و حاکمیت هستند، زمانی که این افراد با یکدیگر به دور از هر گونه رقابت با رفاقت و دوستی در جهت خدمت به مردم تلاش کنند مردم نیز به نظام و حاکمیت اعتماد بیشتری خواهند کرد.

جمالی پور افزود: حاصل تلاش های خستگی ناپذیر و همدلی و همزبانی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ری رای ۵۷ درصدی مردم این شهرستان به دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر بود.

وی در ادامه مشکل اساسی کشور را در حال حاضر نبود اخلاق ارزیابی کرد و عنوان داشت: نبود اخلاق مداری چالش های بزرگی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور ایجاد کرده است که باید مسئولان کشور با الگو قرار دادن رفتار ناب محمدی اخلاق را در کشور جاری و ساری کنند.

جمالی پور تاکید کرد: اعضای جدید شوراهای اسلامی شهر و روستا باید اخلاق مداری در کار را برای خدمت رسانی مطلوب به مردم سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه قانونمداری باید در تمام امور رعایت شود اظهار داشت: هیچ کسی حق ندارد با نظرات شخصی قانون را دور بزند و یا به قانون پایبند نباشد و همیشه باید شایسته سالاری در راس امور شوراهای اسلامی قرار بگیرد.

در ادامه این برنامه بخشدار کهریزک با بیان اینکه گام های بلندی در چهار سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان، آب شرب و جاده های روستایی برداشته شده است گفت: شهرداران و دهیاران بخش کهریزک با ارتباط خوب و موثر با یکدیگر و اعضای شوراها به حق توانستند بسیار از محرومیت های این بخش را مرتفع سازند.

حسین توکلی خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بخش کهریزک در دوره چهارم با بسیاری از مشکلات مالی به دلیل پایین آمدن درآمدها روبرو بودند که توانستند با ارتباط موثر و دوستانه با سایر دستگاه ها و بالا بردن بازده کاری بسیاری از مشکلات مردم این بخش را حل و فصل نمایند.

مراسم اختتامیه چهارمین دوره مدیریت روستایی و شهری بخش کهریزک( شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران) عصر سه شنبه با حضور جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، موسوی امام جمعه باقر شهر و اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران این بخش در کهریزک برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>