آیین تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پیشوا برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

آیین تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پیشوا برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۱:۴۰ |
کد خبر: 18343 |
بازدید: 90 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: آیین تحلیف منتخبان مردم پیشوا در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – در این مراسم که با حضور محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا و سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری انجام شد منتخبان مردم سوگندنامه شورای شهر را قرائت کردند.

علی اکبر مهدیزاده به عنوان رئیس هیئت رئیسه سنی شورا متن سوگند نامه را برای منتخبان شورای شهر قرائت کرد.

متن سوگندنامه اعضای شورای شهر به شرح زیر است “من در برابر کلام الله مجید به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌‌کنم که در حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و اصل ولایت مطلقه فقیه و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات کنم و در همه زمینه‌ها عدالت و انصاف را در نظر داشته باشم و مادامی‌ که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام کنم”.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>