شرکت ۱۰۰ژیمناست پاکدشتی در آزمون سطح بندی ژیمناستیک | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

شرکت ۱۰۰ژیمناست پاکدشتی در آزمون سطح بندی ژیمناستیک

انتشار: دوشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۲:۰۶ |
کد خبر: 18312 |
بازدید: 131 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: هیات ژیمناستیک شهرستان پاکدشت یک دوره آزمون سطح بندی (یک و دو) ویژه پسران برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – این آزمون طبق قوانین فدراسیون در سنین ۶ تا ١٨سال به مناسبت گرامیداشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد و طی آن بیش از ۱۰۰ژیمناست حضور داشتند.

در این آزمون که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت، رودکی دبیر هیات ژیمناستیک استان تهران، راضی نژاد ناظر فدراسیون، کردبچه رییس هیات ژیمناستیک وجمعی از مربیان برگزار گردید، ژیمناست ها با رتبه عالی به موفقیت رسیدند.

رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر گفت: استعداد های فراوانی دراین رشته در شهرستان وجود دارند که م یتوانند سرمایه های خوبی برای رشته ژیمناستیک باشند و باید حفظ و نگهداری شوند.

رسول کردبچه افزود: برنامه های زیادی برای توسعه این رشته در نظر گرفته شده که حضور جدی در رقابت با سایر ژیمناست های استان تهران و کشور و کسب عناوین برتر، چشم اندازیس که هیات ژیمناستیک درنظر دارد به آن برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>