برگزاری دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برگزاری دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۴۴:۳۶ |
کد خبر: 17172 |
بازدید: 192 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش ، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و ماه مهمانی خدا ،گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و تقدیر و تشکر از اعضای شورای آموزش و پرورش هم به جهت حضور  در جلسات و هم به جهت همت و تلاش در اجرای مصوبات جلسات و پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی ، در خصوص اهمیت شورای آموزش و پرورش گفت: در شهرستان های کشور شوراهای مختلفی با ریاست فرماندار شهرستان مشغول فعالیت می باشند و شورای آموزش و پرورش در شهرستان از درجه اهمیت دومین شورا بعد از شورای تامین می باشد بنابراین شورای آموزش و پرورش مهمترین شورا در شهرستان می باشد.

وی در ادامه حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت را نشان از شعور بالای سیاسی دانسته و به مردم شهرستان هم انتخاب مجدد دکتر روحانی را به سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران و منتخبین شورای اسلامی شهرستان تبریک گفته و از انتخاب اکثر منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا از قشر فرهنگیان را نشان از علاقه و اعتماد مردم به فرهنگیان برشمرده اند.

کریمی در خصوص شغل معلمی گفت: شغل معلمی کار تخصصی و حرفه ای است . همه معلمان با علم روز حرکت می کنند چون هر روز تدریس می کنند  و در هرسال معلمان در دوره های مختلف ضمن خدمت عمومی و تخصصی شرکت می کنند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فیروزکوه در پایان از مدیر ، معاونین و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان شهرستان به جهت همکاری و مساعدت با ستاد انتخابات شهرستان  در برگزاری انتخابات ،  برگزاری همایش رای اولی ها  ، برگزاری مراسم هفته معلم و کسب رتبه های برتر استانی در مسابقات و برنامه های آموزشی ، فرهنگی هنری و ورزشی تقدیر و تشکر نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>