سومین نشست کتابخوان دانش آموزی پاکدشت در دبیرستان زعیم برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

سومین نشست کتابخوان دانش آموزی پاکدشت در دبیرستان زعیم برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ / ساعت ۱۹:۲۴:۳۵ |
کد خبر: 12499 |
بازدید: 2,640 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: به همت مهدیه پازوکی مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری پاکدشت؛ سومین نشست کتابخوان دانش آموزی در مجتمع آموزشی زعیم شهر شریف آباد برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما – سومین نشست کتابخوان دانش آموزی پاکدشت صبح روز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۰ الی ۱۲ با همکاری کتابخانه عمومی شهید مطهری و مجتمع آموزشی زعیم شریف آباد برگزار گردید.

در این نشست که با حضور مرادی ریاست اداره کتابخانه های عمومی پاکدشت، حسین میرزایی و ابراهیم میرزایی معاونین مدرسه؛ معلمین و جمعی از کتابداران برگزار شد، هفت تن از شرکت کنندگان به معرفی کتاب پرداختند که عناوین و توضیحات کتاب ها به شرح زیر می باشد:

کتاب” حیات پاکان ” تالیف مهدی محدثی، موسسه بوستان کتاب/ ارائه توسط امیرحسین فرخی دانش آموز پایه نهم

این کتاب به بیان می دارد که مهم ترین عامل سعادت مندی در مسیر پر فراز و نشیب زندگی، شناخت راه صحیح است و گام نهادن در بیراهه سبب گمراهی و تباهی است و گفتار و کردار پیشوایان و معصومین علیها السلام چراغ پرفروغ فرا راه انسان هاست و با پیروی از آنها رسیدن به سرمنزل مقصود حتمی است.

کتاب ” قصه های شاهنامه گردآفرید” تالیف آتوسا صالحی، نشر پیدایش/ ارائه توسط حمید رهروان دانش آموز پایه نهم

گرد آفرید پهلوان زن ایرانی و دختر گرودهم است. در این داستان گردآفرید با سهراب نبرد می کند و به دست او گرفتار می شود ولی با تبیر توانست خود را از دست او نجات دهد.

کتاب ” مثل ماه شب چهارده ” تالیف هوشنگ مرادی کرمانی، انتشارات معین/ ارائه توسط پرهام علیزاده دانش آموز پایه نهم

کتاب ماه شب چهارده یک کلاس آموزش کاریکاتور در محله ای قدیمی را به تصویر می کشد. معلم کلاس به هنرجوها پیشنهاد می کند که برای کاریکاتور از تصاویر پیرزن ها و پیرمردها استفاده شود و درگیری هایی که پس از کشیدن کاریکاتورها در خانه و پارک… پیش می آید تعریف می شود.

کتاب” کارنامه اردشیر بابکان” اثر محمدرضا یوسفی، نشر پیدایش/ ارائه توسط امیرحسین معماریان دانش اموز پایه نهم

کتاب سرگذشت اردشیر پسر سامان، سرسلسله ی ساسانیان است. اصل کتاب به زبان پهلوی و درباره رویدادهای تاریخ آن دوره است.

کتاب” داستان بهنام” اثر داود امیریان، نشر شاهد/ ارائه توسط امیر قلی زاده دانش آموز پایه نهم

داستان درباره بهنام محمدی راد نوجوان ۱۳ ساله ایست که اهل خرمشهر است و با آغاز جنگ تحمیلی به دفاع از شهر برمی آید و سرانجام به شهادت می رسد.

کتاب” کیمیای محبت ” اثر محمد محمدی ری شهری، دارالحدیث/ ارائه توسط مهدیه پازوکی مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری پاکدشت

این کتاب شرح و حال شیخ رجبعلی خیاط از عارفان بزرگ معاصر است که به محضر امام زمان علیه السلام تشرف یافته است. این کتاب برای اولین بار با نام تندیس اخلاص چاپ شده است و محمدی ری شهری آن را به همراه اضافات و تحقیقات به چاپ رسانده است.

 پا۱

کتاب” پنجاه روش علاقمند کردن کودک به مطالعه ” اثر کتی زهلر، نشر صابرین/ ارائه توسط هاشم عرب علیدایی معاون آموزشی آموزشگاه زعیم

این کتاب فعالیت هایی برای پرورش حافظه، کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و کلیدهایی برای پرورش استعدادهای کودکان را از ارائه می نماید.

لازم به یادآوری است که در پایان برنامه به شرکت کنندگان لوح تقدیر و جوایزی تعلق گرفت.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>